Товари для дому
-20%
0,10 ₴
0,08 ₴
- В наличии
- Код: для дому
+380 (96) 530-87-68
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.В наличииТовари для дому
0,10 ₴0,08 ₴
+380 (96) 530-87-68
Описание
Характеристики
Информация для заказа
На нашому сайті ви знайдете безліч товарів для дому власного Українського виробництва.
Штучні ялинки, новорічний декор (гноми скандинавські, іграшки ялинкові, гірлянди світлодіодні, різдвяні віночки); Підставки для вазонів, набори для каміна, пуфі, вішалки, журнальні столики, дерев'яні подарункові міні-бари та ключниці....
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Фанера |
| Наличие дверки | 1 шт. |
| Состояние | Новое |
| Вместимость ключей | 6 шт. |
| Ширина ключницы | 340 мм |
| Высота ключницы | 280 мм |
| Глубина ключницы | 70 мм |
| Область применения ключницы | Для дома |
- Цена: 0,08 ₴
