Кошик просто суперовий !!! Все як на фото,навіть краще !!! Дуже задоволена !!! Дякую ! Дякую! Дякую !
Комментарий продавца
спасибі Вам велике, будемо раді вам знову!)
Тетяна Д.
Отлично
Комментарий продавца
дякуємо що обрали нас!)
Ольга К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ялинка дуже гарна, ввічливий продавець. Товар швидко відправили! Я залишилася дуже задоволена.
Комментарий продавца
раді, що ви залишилися задоволені!)
Александр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякуємо!) чекатимемо вас знову!)
Карина Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякуємо за вибір та довіру!)
Яна М.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Безвідповідальний продавець!! Не рекомендую робити замовлення у цього продавця!! Товар не був перевірений на брак перед відправкою. Замовила: 1. Новорічну гірлянду - працює 2. Верхівку на ялинку - брак, не працює
Комментарий продавца
Доброго дня, не отримували від вас смс, ні дзвінка про не працюючу верхівку. Ми б з радістю Вам її обміняли. Нам шкода, що це зіпсувало Вам враження.
володимир о.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякуємо за вибір та довіру!)
Анна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
були дуже раді співпраці!) щиро вдячні Вам)
Євген Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ялинка дуже гарна, дітям сподобалось жінкі сподобалось і мені сподобалося
Комментарий продавца
неймовірно приємно отримувати такі високі оцінки!)
Кошик просто суперовий !!! Все як на фото,навіть краще !!! Дуже задоволена !!! Дякую ! Дякую! Дякую !
спасибі Вам велике, будемо раді вам знову!)
дякуємо що обрали нас!)
Ялинка дуже гарна, ввічливий продавець. Товар швидко відправили! Я залишилася дуже задоволена.
раді, що ви залишилися задоволені!)
дякуємо!) чекатимемо вас знову!)
дякуємо за вибір та довіру!)
Безвідповідальний продавець!! Не рекомендую робити замовлення у цього продавця!!
Товар не був перевірений на брак перед відправкою.
Замовила:
1. Новорічну гірлянду - працює
2. Верхівку на ялинку - брак, не працює
Доброго дня, не отримували від вас смс, ні дзвінка про не працюючу верхівку. Ми б з радістю Вам її обміняли. Нам шкода, що це зіпсувало Вам враження.
дякуємо за вибір та довіру!)
були дуже раді співпраці!) щиро вдячні Вам)
ялинка дуже гарна, дітям сподобалось жінкі сподобалось і мені сподобалося
неймовірно приємно отримувати такі високі оцінки!)
щиро вдячні) чекаємо на вас знову!)