Дуже круті та яскраві гірлянди. Саме те, що треба при блекауті. Терплячий продавець, котрий допомагає владнати всі непорозуміння з перевізником.
Комментарий продавца
Спасибі Вам за зворотній зв'язок! нехай довго служить та приносить багато радості)
Євгенія Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
На фото показаны не те батарейки,которые пришли … указаны пальчиковые, а по факту «таблетки»
Комментарий продавца
Добрий день, не розуміємо в якому саме оголошенні Ви бачили пальчикові батарейки, до маленької гірлянди 2м в комплекті з нею відправляємо батарейки «таблетки»
Марина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку!
Сергей М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку!
Юля П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні! дуже раді, що все сподобалося)
Павло К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я ёлку не видел, жена написала дословно - Мы пока ее не украшали , оставили на выходные , она красивая, быстро сложилась , на ней есть шишишки и какие то маленькие шарики, так вот все нормально, только эти шарики отпадают постоянно.) Шарики это наверное жемчуг. В остальном, всё good. Рекомендую.
Комментарий продавца
Спасибі за зворотній звязок!) нехай довго служить та приносить багато радості!
Оксана К.
Отлично
Дуже гарна ключничя, добра якість ,як на мене потрібна річь . уважний продавець.
Дуже гарна ялинка, дякую ❤️
Спасибі Вам, були раді співпраці!
Дуже круті та яскраві гірлянди. Саме те, що треба при блекауті.
Терплячий продавець, котрий допомагає владнати всі непорозуміння з перевізником.
Спасибі Вам за зворотній зв'язок! нехай довго служить та приносить багато радості)
На фото показаны не те батарейки,которые пришли … указаны пальчиковые, а по факту «таблетки»
Добрий день, не розуміємо в якому саме оголошенні Ви бачили пальчикові батарейки, до маленької гірлянди 2м в комплекті з нею відправляємо батарейки «таблетки»
Дякуємо за високу оцінку!
Дякуємо за високу оцінку!
Щиро вдячні! дуже раді, що все сподобалося)
Я ёлку не видел, жена написала дословно - Мы пока ее не украшали , оставили на выходные , она красивая, быстро сложилась , на ней есть шишишки и какие то маленькие шарики, так вот все нормально, только эти шарики отпадают постоянно.) Шарики это наверное жемчуг. В остальном, всё good. Рекомендую.
Спасибі за зворотній звязок!) нехай довго служить та приносить багато радості!
Дуже гарна ключничя, добра якість ,як на мене потрібна річь . уважний продавець.
Щиро вдячні! дуже раді, що все сподобалося)
Щиро вдячні! дуже раді, що все сподобалося)
Дякуємо що обрали нас! Чекатимемо знову!
Щиро вдячні! дуже раді, що все сподобалося)