Дуже задоволені ялинкою, зручно збирати, є підставка в комплекті. Дякуємо та рекомендуємо!
Комментарий продавца
спасибі за теплий відгук!) веселих свят та Щасливого Нового Року!)
Олександр Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякуємо Вам за оцінку!)
Донна Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Спасибі за довіру!) Щасливого Нового Року)
Юлія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Задоволені на всі 100%🥰
Комментарий продавца
Щиро вдячні Вам) нехай довго служить та приносить багато радості)
Татьяна
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купувала ялинкову гірлянду. Замовлення отримала на наступний день, все оперативно. Якість самої ялинки не дуже сподобалась, дуже сипалась пока вирівнювали, прикрашали. Саму компанію рекомендую, працюють швидко!
Комментарий продавца
Щиро вдячні Вам) нехай довго служить та приносить багато радості)
Алла Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла ялинку, Сніжна королева 2,20, дуже сподобалась, супер! 👍Якість дуже хороша! Дякую за таку красу! Вітаю з Наступаючими святами🎄
Комментарий продавца
Щасливі що Ви задоволені) будемо раді вам знову!) веселих свят!)
Олена С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за оцінку!)
Віктор Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарна компанія,товар вислали в день замовлення,якість обслуговування супер.Дякую!
Дуже задоволені ялинкою, зручно збирати, є підставка в комплекті. Дякуємо та рекомендуємо!
спасибі за теплий відгук!) веселих свят та Щасливого Нового Року!)
дякуємо Вам за оцінку!)
Спасибі за довіру!) Щасливого Нового Року)
Задоволені на всі 100%🥰
Щиро вдячні Вам) нехай довго служить та приносить багато радості)
Купувала ялинкову гірлянду. Замовлення отримала на наступний день, все оперативно.
Якість самої ялинки не дуже сподобалась, дуже сипалась пока вирівнювали, прикрашали.
Саму компанію рекомендую, працюють швидко!
Щиро вдячні Вам) нехай довго служить та приносить багато радості)
Замовляла ялинку, Сніжна королева 2,20, дуже сподобалась, супер! 👍Якість дуже хороша! Дякую за таку красу! Вітаю з Наступаючими святами🎄
Щасливі що Ви задоволені) будемо раді вам знову!) веселих свят!)
Щиро вдячні за оцінку!)
Гарна компанія,товар вислали в день замовлення,якість обслуговування супер.Дякую!
Спасибі за оцінку) раді що сподобалося)
Дякуємо Вам за приємну співпрацю)
Щиро вдячні за оцінку!)