Замовляла ялинку 2м з шишками та перлинами. Відповіли швидко. Відправили на наступний день після замовлення! Ялинкою всі задоволені! Магазин рекомендую! Молодці!
Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали нас. Дуже раді, що Ви задоволені покупкою
Анатолий Б.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
пришли просто в черном стрейче,коробки были все помяты.следующий паз зделаю замичание
Комментарий продавца
Дуже шкода, що упакування вас засмутило. Перевірила, ви замовляли світлодіодні гірлянди. Вони упаковуються у заводські картонні коробочки. Окрім того, ми даємо гірлянди на упакування нової пошти. Пошта упаковує товар згідно вимог перевізника. Чорний стрейч - це упакування нової пошти. Не одноразово наголошуємо на пошті, про належне упакування. Оскільки товар упаковці пошта, то він на страхуванні. І в разі пошкодження, можна на пошті пред'явити скаргу про пошкодження, через не якісне упакування. Добре, що сам товар залишився не пошкодженим, а тільки упакування. Обов'язково звернемо на це увагу, та будемо більше вимагати від пошти якісного упакування.
Покупатель
Отлично
Замовляла віночки, якісь бомба, обслуговування супер, доставка швидко!!! Приємно з такими людьми працювати!!!
Комментарий продавца
щиро дякую за такі теплі слова. Дуже Приємно, що Ви задоволені! Завжди раді бачити Вас знову😉
Олександра І.
Отлично
Замовляли оптом ялинки і дуже задоволена. Якість товару висока. Все супер
Комментарий продавца
Дякуємо, що поділились враженнями! Дякуємо за довіру
Наталя К.
Отлично
Задоволені магазином. Все чітко. Товар дуже хорошої якості. Ялинки густі, якісні, пишні. Будемо замовляти ще
Марина З.
Отлично
Маю магазин, тому шукала оптових поставщиків. Хатинка - саме цей магазин. Ціни хороші. Замовляла ялинки і дерев'яні сувеніри. Якістю продукції задоволена.
Комментарий продавца
І для нас співпраця з Вами принесла задоволення. Дякуємо за довіру. Раді, що Ви задоволені
Христина
Отлично
Дуже задоволені товаром. Замовляли ялинки. Пишні, густі. Дуже хорошої якості. Литі ялинки дуже акуратно зроблені. Минулого року замовляли у іншого виробника, тому маємо з чим порівняти. Вдячні за відповідальну співпрацю. Тепер будемо працювати тільки з вами.
Комментарий продавца
Раді, що Ви задоволені. Будемо з задоволенням співпрацювати з Вами і надалі. Звертайтесь
Все сподобалося! Рекомендую.
Щиро дякуємо за рекомендацію!
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин.
вдячні, що високо оцінили наш магазин
Замовляла ялинку 2м з шишками та перлинами. Відповіли швидко. Відправили на наступний день після замовлення! Ялинкою всі задоволені! Магазин рекомендую! Молодці!
Дякуємо, що обрали нас. Дуже раді, що Ви задоволені покупкою
пришли просто в черном стрейче,коробки были все помяты.следующий паз зделаю замичание
Дуже шкода, що упакування вас засмутило. Перевірила, ви замовляли світлодіодні гірлянди. Вони упаковуються у заводські картонні коробочки. Окрім того, ми даємо гірлянди на упакування нової пошти.
Пошта упаковує товар згідно вимог перевізника. Чорний стрейч - це упакування нової пошти. Не одноразово наголошуємо на пошті, про належне упакування.
Оскільки товар упаковці пошта, то він на страхуванні. І в разі пошкодження, можна на пошті пред'явити скаргу про пошкодження, через не якісне упакування.
Добре, що сам товар залишився не пошкодженим, а тільки упакування.
Обов'язково звернемо на це увагу, та будемо більше вимагати від пошти якісного упакування.
Замовляла віночки, якісь бомба, обслуговування супер, доставка швидко!!! Приємно з такими людьми працювати!!!
щиро дякую за такі теплі слова. Дуже Приємно, що Ви задоволені! Завжди раді бачити Вас знову😉
Замовляли оптом ялинки і дуже задоволена. Якість товару висока. Все супер
Дякуємо, що поділились враженнями! Дякуємо за довіру
Задоволені магазином. Все чітко. Товар дуже хорошої якості. Ялинки густі, якісні, пишні. Будемо замовляти ще
Маю магазин, тому шукала оптових поставщиків. Хатинка - саме цей магазин. Ціни хороші. Замовляла ялинки і дерев'яні сувеніри. Якістю продукції задоволена.
І для нас співпраця з Вами принесла задоволення. Дякуємо за довіру. Раді, що Ви задоволені
Дуже задоволені товаром. Замовляли ялинки. Пишні, густі. Дуже хорошої якості. Литі ялинки дуже акуратно зроблені. Минулого року замовляли у іншого виробника, тому маємо з чим порівняти. Вдячні за відповідальну співпрацю. Тепер будемо працювати тільки з вами.
Раді, що Ви задоволені. Будемо з задоволенням співпрацювати з Вами і надалі. Звертайтесь