Гірлянда хвойна Кармен з срібними шишками і перлами 2.90 м / Ялинкова гілка / Ялинка штучна
-30%

850 ₴
595 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Гірл.Карм.Ср.
+380 (96) 530-87-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда хвойна "Кармен" з срібними шишками та перлами 2.90 м
-
Ця гірлянда особлива, оскільки вже прикрашена срібними шишками та перлинами.
- Кількість шишок: 9 шт.
- Кількість перлин: 8 шт.
- Оригінальна колірна гама – засніжені конусні кінці і темно-зелена хвоя біля основи.
- Хвоя гілок ялинки виготовлена з ПВХ.
-
Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
-
Упаковується в коробку.
-
Довжина гірлянди: 270 см.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 30 см
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Кількість гілок: 140 шт.
- Кількість рядів у гірлянді: 35 рядів.
- Дротяна основа гірлянди дозволяє формувати крону і вигляд як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
Знайти інші оригінальні ідеї для інтер'єру Ви можете в інтернет магазині Xatynka https://xatynka.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Тип | Гірлянда |
| Довжина | 290 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір хвої | Зелений, Білий кінчик |
| Ширина | 30 мм |
| Прикраси | перлина, шишка, срібло |
| Кількість шишок | 10 шт |
| Діаметр гілки | 8 см |
| Кількість перлин | 9 шт |
| Діаметр гирлянди | 30 см |
| Довжина гирлянди | 290 см |
| Кількість гілок | 140 шт |
| Вага виробу | 1700 г |
- Ціна: 595 ₴






